Dále doporučujeme pro děti i dospělé

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Online biografie, životopisy osobností - Životopisy slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Online biografie, životopisy osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: zločinci a vrazi, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Američan, Vrah, Poprava, Císař, Starověký Egypt, Zpěvák, NHL, Zpěvačka, Továrník, Pop, Olympijský vítěz, Ministr, Prezidenti USA, Vojáci, Básník, KHL, Sebevražda, Náboženství, Zpěvačky, Vládce, Brno, Itálie, Režisér, Rakousko-Uhersko, Vůdce, Rock ‚n‘ Roll, Miliardář, Producent, Druhá světová válka, Politik, Hudba, Protektorát, Spisovatel, Sci-fi, Miliardáři, Imitátor apod.

Informace pro děti i dospělé

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj apod.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako láska, dopravní prostředky, květiny, halloween, zvířata, nástroje a přístroje, hmyz, sport, Velikonoce, velikonoční kliparty, ženy a dívky, mapy, náboženství, věda, symboly, smajlíci a emotikony, jídlo a nápoje, přístroje, ptáci, nápoje, ovoce, stavby, muži, auta atd.

Klíčová slova: Vlajky států USA, odkaz, Hry pro nejmenší online, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Online hry zadarmo, R, Seznam zkratek a akronymů, V, Přáníčka k svátku, V, Online adventní magazín, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Městské a obecní prapory obcí ČR

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Hry pro nejmenší online

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme hry pro nejmenší online . Naleznete zde Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Oddechové, Strategie, Bojové online gamesy, Stolní hry a deskovky, Karetní, Střílečky, Klasické, Logické, Pro dívky, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Závodní, Velikonoční hry a podobně.

Vlajky amerických států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky amerických států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Nevada, Mississippi, Texas, Massachusetts, Florida, Iowa, Connecticut, Rhode Island, Washington, Alabama, Havaj, Oklahoma, Oregon, Tennessee, Indiana, Wisconsin, New Hampshire, Idaho, Maine, New York, Louisiana, Virginie, Arizona, Delaware, Missouri, Montana atd.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Full HD pozadí ke stažení - obrázky ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Full HD pozadí ke stažení. jsou vhodná pro počítač, tablet, smartphone, notebook, phablet, mobil, monitor, mobilní telefon, ultrabook, PC, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows 7, Windows 10 Mobile, Microsoft Windows Vista, Windows NT, Linux Ubuntu, Mac, Java ME, SUSE Linux, Windows 10, BlackBerry OS, Windows 2000. Wallpapers na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: sportovní pozadí, wallpapery, voda a bubliny, zvířata, rostliny, operační systémy, Windows, květiny, kytky, letadla, vesmír, planety, galaxie, noční města, jídlo a nápoje, hry a herní wallpapery, hudební tapety, auta, Velikonoce - velikonoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, Roztomilá zvířátka, adventní a vánoční tapety, dopravní prostředky, moře, oceány, pláže. Dostupné velikosti jsou 1152x1920, 1536x2048, 375x667, Full HD 1080x1920, 2560x1600, 375x812, 320x568, 2560x2048, 1440x2560, 412x846, 750x1334, 1280x768, 1920x1080 Full HD, 640x480, 1600x900, 1440x900 atd.

Keywords:zdarma, linky, info, Seznam přípon a koncovek souborů, Blahopřání k jmeninám podle jmen, texty a obrázky ke stažení, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, V, Online tetris hry zdarma, Online web Hry zdarma bez registrace, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, pro dospělé

Vlajky států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států New Jersey, Kentucky, Connecticut, Wyoming, Texas, New Hampshire, Virginie, New York, Západní Virginie, Idaho, Jižní Dakota, Arkansas, Michigan, Alabama, Colorado, Kalifornie, Illinois, Washington, Tennessee, Ohio, Kansas, Utah, Arizona, Jižní Karolína, Aljaška, Mississippi atd.

Online web Hry zdarma bez registrace

Vyzkoušejte online web Hry zdarma bez registrace Vybírejte z kategorií Hry s koňmi, Karetní hry - solitaire, Arkády a plošinovky, Vzdělávací a výukové hry, Vaření a smažení, Oddechové hry, Strategické onlinovky, online html5 hry, Puzzle a skládačky, Skákací a hopsací gamesky, Letecké simulátory, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hannah Montana, Akční gamesky, Adventní, vánoční hry, Omalovánky, Sportovní gamesy, Střílecí hry, Oblíkačky, Farmářské hry, Barbie hry apod.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Internet, síť pro děti i dospělé

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, rakouských zemí, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, regionů Francie atd.

Vtípky, kameňáky, frky, černý humor, anekdoty, vtipy

Zkuste vypnout! Vtípky, kameňáky, frky, černý humor, anekdoty, vtipy. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: černý humor, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, kameňáky, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky apod.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Klíčová slova: zajímavosti, URL, odkazy, Historie strategických válečných her, volný čas, internet, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Velikonoční přáníčko, humor, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Obrázky na PC, Full HD pozadí ke stažení

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Vtípky, vtipné texty, kameňáky, anekdoty, černý humor, vtipy

Potřebujete se naladit? Vtípky, vtipné texty, kameňáky, anekdoty, černý humor, vtipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Chucku Norrisovi, O ekonomech, Frky o tchýních, O zvířátkách, O ženách, O manželství, Vtipy o policajtech, O Slovácích, Vtipné hádanky, Vtípky o blondýnkách, O škole, Frky, vtipy, vtípky, O Němcích, O mužích, O gayích a homosexuálech, Vtipy o doktorech, O Windows, Frky ze života, Vtipy o Pepíčkovi, O Somálcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: panovníci, prezidenti, králové a círaři, Spisovatelé a básníci, poruchy, sport, státní správa, podnikání a podnikatelé, vlastnosti, přezdívky, křesťanství, fikce a fantasy, politici, herectví, herci a herečky, hanlivé až sprosté přezdívky, žurnalisté a novináři, národnost, mytologie, zločin a právo, filozofie, lékařství, rodinné vztahy, záliby, nadpřirozené osoby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, historie atd.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Hlášky, moudra, rčení, výroky, bonmoty, myšlenky, úsloví

Slavné citáty, Hlášky, moudra, rčení, výroky, bonmoty, myšlenky, úsloví, . Mj. na webu naleznete citáty o dobru, citáty o lásce, citáty o smutku, citáty o manželství, přísloví o naději, citáty o smrti, citáty o neštěstí, citáty o štěstí, citáty o bohu, citáty o zlu, citáty o přátelství, citáty o víře, citáty o rozumu, citáty o životě, citáty o člověku, citáty o kráse, citáty o zdraví, citáty o nenávisti, citáty o penězích, hlášky o alkoholu od různých známých osobností.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Klíčová slova: Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Životopisy slavných osobností, výukové pomůcky, Tenis wallpapers, hyperlinky, Obrázky, kliparty, tipy, Přáníčka k výročí svatby, multimédia, Pozadí na plochu počítače, školství

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Vtípky, vtipné texty, kameňáky, anekdoty, černý humor, vtipy

Potřebujete se naladit? Vtípky, vtipné texty, kameňáky, anekdoty, černý humor, vtipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Chucku Norrisovi, O ekonomech, Frky o tchýních, O zvířátkách, O ženách, O manželství, Vtipy o policajtech, O Slovácích, Vtipné hádanky, Vtípky o blondýnkách, O škole, Frky, vtipy, vtípky, O Němcích, O mužích, O gayích a homosexuálech, Vtipy o doktorech, O Windows, Frky ze života, Vtipy o Pepíčkovi, O Somálcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

Náš tip pro děti i dospělé

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií kultura, cestování, ekonomie a ekonomika, fyzika, český jazyk, náboženství a křesťanství, latina, filozofie, materiály, věda, psychologie, počítače, rostliny, jídlo, matematika, nástroje, hardware, technika, software, zločin a právo, chemie, politika, různé, nápoje atd.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Seznam přípon a koncovek souborů

Velký Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, v čem upravit, jak vytvořit, jak spustit, jak konvertovat, jak přehrát, čím prohlížet, v čem spustit, jak otevřít, čím zobrazit, jak exportovat soubory z následujících kategorií: šablony dokumentů, koncovky souborů, grafiku, internet a web, spustitelné soubory, písma, fonty, dokumenty, systémové soubory, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, hudební audio soubory apod.

Rčení, motta, úsloví, výroky, moudra, aforismy, hlášky

Slavné citáty, Rčení, motta, úsloví, výroky, moudra, aforismy, hlášky, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o smrti, citáty o svobodě, citáty o rozumu, citáty o nenávisti, citáty o smutku, citáty o odvaze, citáty o štěstí, citáty o neštěstí, citáty o člověku, citáty o manželství, citáty o lži, citáty o kráse, moudra o dětech, citáty o dobru, citáty o lásce, citáty o zdraví, citáty o penězích, citáty o bohu, citáty o přátelství, přísloví o naději od různých známých osobností.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Klíčová slova: Vlajky států obrázků, zeměpis, kuriozity, Super free web games zdarma, internetové stránky, Vlajka Tibetu, Stručný slovník pojmů a termínů, F, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Nejhranější online hry zdarma, Dopravní značky, Adventní magazín, Obrázky k svátku, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Co když dojde benzín?: Žákyně se před zkouškou na řidičský průkaz ptá svého instruktora: "Pane instruktore, když mi dojde palivo a rozhodnu se jet dál neuškodí to motoru?"

Přijde úředník z berňáku na pravidelnou roční inspekci hospodaření do synagogy. Prochází se tam s rabínem a hledá, co by mu vytknul. Úředník: "Koukám, že tu máte hodně svíček. Co děláte s tim voskem, co z nich odkapává?" Rabín: "Ten sbíráme do krabice a plné krabice pak posíláme do svíčkárny a oni nám za to jednou do roka dají krabici svíček grátis." Úředník: "No dobře, ale koukám, že tady hodně jíte macesy. Co děláte s těma drobečkama, co z nich padají?" Rabín: "Ty zametáme, dáváme do krabic, které posíláme do pekáren a pekárny nám pak jednou do roka pošlou krabici macesů zdarma." Úředník: (Už vážně neví, co by mu vytknul, tak se vytasí s posledním trumfem) "A co ty obřízky, co tu provádíte, co pak děláte s těma předkožkama?" Rabín: "No tak ty taky sbíráme do krabice a pak je posíláme na berňák." Úředník: "Proboha a proč je posíláte k nám na berňák?" Rabín: "No protože oni nám pak jednou do roka pošlou takovýho čuráka, jako jste vy!"

Vlk, liška a medvěd se dohodnou, že si seženou práci. A nejlépe, aby se při ní zadarmo najedli. Sejdou se za týden a vlk vypráví: "Tak jsem šel hlídat ovce, ale vyhodili mě. Ráno to spočítali, zjistili, že jim dvě ovce chyběj a dostal jsem padáka." Liška povídá: "To já šla dělat dozor do drůbežárny a taky mě vyhodili. Ráno to spočítali, zjistili, že jim pět slepic chybí a dostala jsem padáka." Medvěd na to: "Tak to já šel dělat do cihelny, ale ještě mě nevyhodili." "Ty žereš cihly?" "Ne, já žeru Ukrajince a ty nikdo nepočítá..."

Další odkazy:

Erika Eleniak
Doporučené odkazy
Obrázky k svátku, gratulace k jmeninám
Odkazy na partnerské weby
Přání a přáníčka
Tipy na zajímavé weby
Online dating services
Doporučené internetové odkazy
Co je to Romulus Remus?
Linky na partnerské weby
Wallpapers na plochu

Děkujeme vám za vaši návštěvu.