Naše tipy, důležité informace a zábava pro volný čas

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst atd.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní provozní značení, výstražné značky, zahraniční značky, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení apod.

Členské země americké federace

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Členské země americké federace. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Utah, Mississippi, Indiana, Iowa, Severní Karolína, Oklahoma, Aljaška, Nevada, Ohio, Washington, New York, Maine, Virginie, Colorado, Nové Mexiko, Jižní Karolína, Kentucky, Nebraska, Kansas, Maryland, Louisiana, Alabama, Texas, Florida, New Jersey, Jižní Dakota atd.

Klíčová slova: Vlajky států obrázků, Tapety na PC ke stažení, Životopisy osobností, weby, Obrázky k svátku, přání k jmeninám, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Prapory všech zemí světa, zábava, Online přáníčka k svátku a sms texty jmeninám, humor, Obrázky na PC ke stažení, zdroje informací, linky

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, kterak editovat, jak přehrát, jak importovat, čím zobrazit, jak konvertovat, v čem upravit, jak otevřít, v čem spustit, jak převést, jak exportovat soubory z následujících kategorií: konfigurační soubory, spustitelné soubory, písma, fonty, systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, hudební audio soubory, video soubory, komprimace dat, obrazy disků, grafiku, šablony dokumentů apod.

Obrázky na PC ke stažení - tapety na PC zdarma ke stažení

Dále vám doporučujeme: Obrázky na PC ke stažení. doporučujeme pro mobil, displej, obrazovka počítače, monitor, notebook, PC, mobilní telefon, počítač, ultrabook, phablet, smartphone a pro operační systémy Mac, Windows Me, Android, Lubuntu, Linux Ubuntu, Windows 10, Slackware, Windows Server 2012, OSX, Linux Fedora, Microsoft Windows 8. Pozadí na plochu PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovní a závodní auta, nature - příroda, flóra, stromy, květiny, motorky, Formule 1, Rally, závody aut, free wallpapers, ptáci, oceán, moře, pláže, armáda, válka, zbraně, 3D a digitalní abstraktní tapety, tenisté a tenistky, velkoměsta a noční život, fantasy, fraktály, sportovní wallpapery, vesmír, kosmos. Dostupná rozlišení jsou 768x1024, 1600x900, 800x1280, 1440x900, 1080x1800, 1024x768, 1280x720, 4800x1200, 1080x1920, 1536x2560, 393x786, 1366x768, 360x760, 1536x2048, 800x600, 1280x854 atd.

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky regionů Francie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie atd.

Free game online hry

Zkuste free game online hry Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hry s koňmi, Omalovánky, Arkády a plošinovky, Barbie hry, Farmářské hry, Puzzle a skládačky, Sportovní gamesy, Akční gamesky, Hannah Montana, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventní, vánoční hry, Oddechové hry, online html5 hry, Letecké simulátory, Střílecí hry, Deskovky, Vzdělávací a výukové hry, Vaření a smažení, Logické hry, Oblíkačky, Skákací a hopsací gamesky apod.

Online adventní magazín - vše o Vánocích

Blíží se Vánoční čas? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom navštivte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční všehochuť, vánoční přání, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční dárky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Dia, Blahopřání, Písnička, K Tisku, Adventní věnec, Václavské náměstí, Text, Ostrava, Přání, Píseň, Film, Tapeta, Brno, Anděl, Jesličky, Korálky, Anglicky, Francouzsky, Skleněné ozdoby, Pokrmy, Osvětlení do oken, Vánoční tapety, Samolepky, PF, Wallpaper, Vídeň, Brambořík, Zdraví, Windows, Kuba, Jmenovka apod.

Keywords:kuriozity, Databáze osobností Kdo je to?, F, pro děti, Singapore, hyperlinky, Online vánoční magazín, odkaz, Cristiano Ronaldo, cestování, Členské země americké federace, zeměpis

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - tapety na PC

Dále vám doporučujeme: Nejlepší obrázky na plochu zdarma. lze použít v phablet, PC, smartphone, monitor, mobil, počítač, ultrabook, displej, tablet, obrazovka počítače, notebook a pro operační systémy Lubuntu, Microsoft Windows 8, FreeBSD, Linux Fedora, Windows 7, SUSE Linux, Apple iOS (iPhone), Android, Windows 98, Chrome OS, Java ME. Tapety do mobilu jsou přehledně rozdělené do kategorií: voda a bubliny, hry a herní wallpapery, 3D a Abstraktní, psi a štěňátka, noční města, operační systémy, Windows, vesmír, planety, galaxie, Roztomilá zvířátka, rostliny, letadla, příroda, krajina, budovy a stavby, sportovní pozadí, dopravní prostředky, hudební tapety, wallpapery, zvířata, jídlo a nápoje, auta, moře, oceány, pláže. Vyberte si rozměr z 1440x2560, 1920x1200, 1280x1024, 750x1334, 768x1024, 1920x1440, 360x720, 854x480, HD 1280x720, 800x600, 375x667, 2560x2048, 1536x2560, 1920x1080 Full HD, 1280x960, 1152x1920 atd.

World wide web, internet, důležité informace a zábava pro volný čas

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií úřady a ministerstva, okresy České republiky, obecné zkratky, vojenské hodnosti, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, geocaching, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, země EU, zkratky krajů České republiky, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, týmy NHL, internetové domény 1. řádu, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích apod.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, počítače, Seznam vlajek měst České republiky, Obrázky k jmeninám, veršovaná přáníčka k svátku, zdarma, Super free web games zdarma, Přehled zkratek a akronymů, Fotografie topmodelek, Přehled přípon a koncovek souborů, Webové html5 hry zdarma, webovky, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Vlajky států obrázků

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států obrázků. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Severní Ameriky, země jižní Asie, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, země Afriky, země východní Asie, Antarktidy, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, státy jižní Ameriky apod.

Online zeměpisné testy zdarma

Běžte na online zeměpisné testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek atd.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Hry pro kluky

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro kluky. Vybírejte z kategorií Bojové gamesy, Postřehové, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Relaxační onlinovky, Sportovní, Akční hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Frky, fórky, vtipné texty, fóry, kameňáky, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Frky, fórky, vtipné texty, fóry, kameňáky, anekdoty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o facebooku, frky o zvířatech, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, černý humor, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech apod.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Klíčová slova: Pozadí na PC zdarma ke stažení, Hry pro nejmenší děti online zdarma, webové stránky, Obrázek Sexy oči, Webové online testy zdarma, Free game online hry, Stručný slovník pojmů a termínů, Vlajka Kiribati, internetové stránky, A, Přehled přípon a koncovek souborů

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Vlajky států obrázků

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států obrázků. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Severní Ameriky, země jižní Asie, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, země Afriky, země východní Asie, Antarktidy, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, státy jižní Ameriky apod.

Online zeměpisné testy zdarma

Běžte na online zeměpisné testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek atd.

Internet, síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Tapety na PC ke stažení - pC tapety pro Windows

Máme pro Vás tip! Zkuste Tapety na PC ke stažení. můžete využít v smartphone, PC, obrazovka počítače, monitor, mobil, notebook, phablet, počítač, ultrabook, mobilní telefon, displej a pro operační systémy Windows 2000, BlackBerry OS, Windows 98, Linux Mint, Windows XP, SUSE Linux, Linux Fedora, OSX, Red Hat Linux, Lubuntu, Windows 10. Tapety do mobilu jsou rozdělené kategorií: auta, jídlo a nápoje, psi a štěňátka, adventní a vánoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, Roztomilá zvířátka, operační systémy, Windows, voda a bubliny, motorky, motocykly, budovy a stavby, vesmír, planety, galaxie, noční města, rostliny, hry a herní wallpapery, dopravní prostředky, wallpapery, květiny, kytky, 3D a Abstraktní, příroda, krajina, letadla. Dostupné rozměry 320x568, 1200x1920, 1280x768, 1440x900, 1080x1800, 1152x768, 360x720, 1920x1080 Full HD, Full HD 1080x1920, 1800x1440, 800x600, 1680x1050, 1920x1280, 1280x800, 375x812, 1024x768 atd.

Klíčová slova: Městské a obecní prapory obcí ČR, školství, Online adventní magazín, Dopravní značení, doporučujeme, Kate Hudson, zadarmo, Hry pro kluky, tipy, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Slovník pojmů Co je to?, Webové html5 hry zdarma, Vlajky afrických zemí, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Bojovníci: „Tým musí mít bojovníky, to je pravda,” pronáší k problémovému hráči trenér, „ale ta bojovnost se má odrazit na výsledku zápasu, ne v kolonce vyloučených!”

Robert Fico príde na rokovanie vlády s dvoma papiermi. Vytiahne prvý: "Tu sú vymenované opatrenia, ktoré keď schválime, budú sa mať ľudia dobre do konca života ..." Vytiahne druhý: "... a tu je zoznam tých ľudí."

Chucka Norrise jednou kousla kobra. Po osmi hodinách krutých bolestí chcípla.

Další odkazy:

Arsenal Football England
Zajímavé webové stránky
Thierry Henry
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Wayne Rooney - anglický futbalový útočník
Linky na partnerské weby
Omalovánky k vytištění
Tipy na Partnerské weby
Fotografie topmodelek
Partnerské internetové stránky
Comoros

Děkujeme vám za vaši návštěvu.