Zajímavé odkazy, počítače a internet

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako vojenské hodnosti, firmy a společnosti, vysokoškolské a akademické tituly, geocaching, mezinárodní organizace, státy usa, internetové domény 1. řádu, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, hudební zkratky, politické strany a hnutí, země EU, okresy České republiky, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva, obecné zkratky apod.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Síť, počítače a internet

Webové html5 hry zdarma

Vyzkoušejte webové html5 hry zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Oblíkačky, Oddechové hry, Letecké simulátory, Omalovánky, Akční gamesky, Puzzle a skládačky, Karetní hry - solitaire, Sportovní gamesy, Barbie hry, Vaření a smažení, Auta a závodní, Arkády a plošinovky, Hry s koňmi, Holčičí, dívčí hry pro holky, Farmářské hry, Strategické onlinovky, Vzdělávací a výukové hry, Střílecí hry, online html5 hry, Adventní, vánoční hry, Skákací a hopsací gamesky apod.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Klíčová slova: Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Státní prapory zemí světa, URL, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Obrázková přáníčka k jmeninám, texty podle jmen, Stručný encyklopedický slovník, Přehled zkratek a akronymů, H, Vlajka Peru, V, Seznam souborových přípon, zdarma, hyperlinky

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: různé, ekonomie a ekonomika, technika, počítače, zkratky, školství, chemie, hardware, cestování, rostliny, účetnictví, lékařství a medicína, kultura, český jazyk, matematika, zločin a právo, software, jídlo, nástroje, nápoje, nemoce, politika, bankovnictví, náboženství a křesťanství atd.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Náš tip, počítače a internet

Online životopisy, biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak se podívejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, herci a herečky, režiséři a scénáristé atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Císař, Politik, Vojevůdce, Sochař, KSČ, Herečka, Prezidenti, Miliardáři, Vojáci, Filozof, Prezidenti USA, Teolog, Slováci, Sci-fi, Pittsburgh Penguins, Pop, Československo, Továrník, Svatý, Rakousko-Uhersko, Textařka, Herec, Prezidenti ČR, Mluvčí, Komunista, Malíř, Hudba, Angličané, Dabérka, Poprava, Češi, Překladatel, Novinář, Charta 77, KHL, Ministr apod.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií okresy České republiky, fyzikální jednotky, internetové domény 1. řádu, země EU, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, firmy a společnosti, obecné zkratky, hudební zkratky, politické strany a hnutí, týmy NHL, státy usa, geocaching, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva apod.

Obrázky na PC zdarma ke stažení - nejlepší pozadí na plochu zdarma

Oživte si plochu vašeho PC. Obrázky na PC zdarma ke stažení. můžete využít v notebook, monitor, PC, ultrabook, obrazovka počítače, tablet, smartphone, displej, phablet, mobilní telefon, počítač a pro operační systémy Android, macOS, Windows 10 Mobile, Windows Me, Windows 98, FreeBSD, Java ME, Red Hat Linux, Windows 95, Windows 2000, Windows XP. Obrázky na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: moře, oceány, pláže, auta, operační systémy, Windows, sportovní pozadí, rostliny, letadla, květiny, kytky, motorky, motocykly, 3D a Abstraktní, hudební tapety, adventní a vánoční tapety, vesmír, planety, galaxie, zvířata, noční města, vojenské Army tapety a zbraně, příroda, krajina, jídlo a nápoje, budovy a stavby, Roztomilá zvířátka, dopravní prostředky. Dostupné rozměry 2560x1440, 2560x1600, 360x640, 1920x1080 Full HD, 1280x960, 1920x1280, 1536x2560, hi res 2560x1920, 1280x854, 1280x800, 1024x600, 2048x1536, 320x568, 1600x1200, 1680x1050, 1536x2048 atd.

Keywords:Nejhranější online hry zdarma, Online životopisy, biografie slavných osobností, počítače, zadarmo, Železnice, nákladní, osobní, vysokorychlostní vlaky, Superhry a hry online zdarma, A, Vlajky amerických států USA, Obrázek Zdravotní sestra, linky, info, Super online hry zdarma

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak spustit, v čem spustit, jak přehrát, čím prohlížet, v čem upravit, jak exportovat, jak konvertovat, jak otevřít, kterak editovat, jak převést, čím zobrazit soubory následujících typů: hudební audio soubory, dokumenty, písma, fonty, video soubory, šablony dokumentů, systémové soubory, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, spustitelné soubory, obrazy disků, grafiku apod.

Vlajky států obrázků

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států obrázků. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země východní Asie, země střední Asie, země Severní Ameriky, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, země Afriky, evropské země a státy, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky apod.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, krajů České republiky atd.

Internet, síť, počítače a internet

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zapařte si hry pro nejmenší děti online zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Karetní hry, Bojové gamesy, Sportovní, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Akční hry, Postřehové, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Klíčová slova: cestování, Full HD tapety na PC zdarma, Online testy a kvízy zdarma, Celebrity, herečky, zpěvačky, doporučujeme, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, školství, Přáníčka k jmeninám, vtipné veršované sms texty k svátku, Nejlepší hry pro dívky, Pozadí na plochu PC, odkaz, multimédia

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako mapy, stavby, smajlíci a emotikony, muži, nástroje a přístroje, Vánoce a Advent, nápoje, symboly, rostliny, náboženství, ptáci, věda, hudba, ženy a dívky, Velikonoce, velikonoční kliparty, zelenina, hmyz, dopravní prostředky, květiny, halloween, zvířata, láska, přístroje atd.

Informace, počítače a internet

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro nejmenší děti online zdarma Vybírejte z kategorií Střílečky, Klasické, Závodní, Pro dívky, Sportovní, Strategie, Karetní, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Logické, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy a podobně.

Státní prapory zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory zemí světa. V této jedinečné sbírce naleznete státy Střední Ameriky, země Afriky, země jižní Asie, země východní Asie, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, země střední Asie apod.

Super online hry zdarma

Běžte na super online hry zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Puzzle a skládačky, Vaření a smažení, Vzdělávací a výukové hry, Strategické onlinovky, Barbie hry, Hry s koňmi, Střílecí hry, Arkády a plošinovky, online html5 hry, Adventury, Hannah Montana, Omalovánky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Letecké simulátory, Logické hry, Sportovní gamesy, Auta a závodní, Oblíkačky, Farmářské hry, Deskovky, Oddechové hry apod.

Nejlepší hry pro dívky

Doporučujeme nejlepší hry pro dívky . Naleznete zde Karetní hry, Akční hry, Relaxační hry, Postřehové hry, Bojové hry, Hry pro děti, Sportovní hry, Brutální krvavé hry, Pro dívky, Adventury, Hry pro dva hráče, Střílečky, Strategie, Logické hry, Závody aut, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Klíčová slova: webové stránky, F, internetové stránky, Andrés Iniesta, Obrázky na PC, Webové html5 hry zdarma, zdroje informací, Přáníčka a obrázky k svátku, Dopravní značení, Online testy zdarma, humor

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako mapy, stavby, smajlíci a emotikony, muži, nástroje a přístroje, Vánoce a Advent, nápoje, symboly, rostliny, náboženství, ptáci, věda, hudba, ženy a dívky, Velikonoce, velikonoční kliparty, zelenina, hmyz, dopravní prostředky, květiny, halloween, zvířata, láska, přístroje atd.

Doporučené odkazy, počítače a internet

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Online adventní magazín - online vánoční webzine

Vánoce za dveřmi? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční koledy, vánoční stromeček, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční filmy, vánoční dekorace, vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Striezelmarkt, Husarské knoflíky, Pastýř, Svíčky, Stromeček, Vánoční světýlka, Film, Cesmína, Jingle Bells, Bramborový salát, Pokrmy, Vánoční stromeček, Pro děti, Linecká kolečka, Alkoholový kalendář, Vánoční tapety, Koledy, K Vytištění, Vánoce, Perníčky, Recepty, Patchwork, Umělý vánoční stromek, Vánoční stromek, Brambořík, Televize, Vánoční ubrusy, Adventní svícen, Borovice, Kinder, Vídeň apod.

Obrázky na PC - wallpapery na PC ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Obrázky na PC. vhodné pro ultrabook, displej, notebook, počítač, smartphone, mobilní telefon, mobil, obrazovka počítače, monitor, phablet, PC a pro operační systémy OSX, Windows 10 Mobile, Windows 98, FreeBSD, Red Hat Linux, Android, Java ME, Windows NT, Linux Fedora, Lubuntu, BlackBerry OS. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: květiny, flóra, stromy, hmyz a pavouci, sportovní wallpapery, fraktály, Formule 1, armáda, válka, zbraně, free wallpapers, sportovní a závodní auta, vesmír, kosmos, ptáci, tenisté a tenistky, Rally, závody aut, velkoměsta a noční život, oceán, moře, pláže, širokoúhlé Full HD widescreen, 3D a digitalní abstraktní tapety, motorky. Zvolit si můžete rozměry 2560x2048, 375x812, 1024x768, 1280x854, 1680x1050, 1920x1440, 1080x1800, 1600x1200, 1920x1080 Full HD, 1200x1920, 1280x960, 1280x768, 2048x1536, 1920x1200, 1152x1920, 1600x900 atd.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Klíčová slova: Webové online testy zdarma, F, internet, pro dospělé, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Obrázky na plochu, Online adventní magazín, Online životopisy, biografie, Vlajky států obrázků, pro děti, A, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Tapety na plochu města, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Hospoda: Přijde chlap do hospody, která se jmenuje U dvou teplých. Zajímá ho, proč se to tam tak jmenuje, a tak se zeptá hospodského. „No já ani nevím,” zní odpověď, „ale počkejte chvilku, zeptám se manželky. Karlééé?!”

Přijde na útvar zpráva, že vojínovi Novákovi zemřel otec. Důstojník si říká, že mu to musí říct nějak taktně, a tak svolá celou jednotku, postaví je všechny do haptáku a praví: "Vojíni, kteří mají otce, tři kroky vpřed! Kam se sakra cpete, Novák?!"

Po pohřbu se ptají známí vdovce: "Jaká byla poslední manželčina slova?" "Zprava dobré."

Další odkazy:

Isla Fisher
Odkazy na užitečné webové stránky
Obrázky k jmeninám, obrázková přáníčka ke stažení
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Fotografie topmodelek
Doporučené odkazy
Přání k narozeninám
Doporučené internetové odkazy
Přáníčka k svátku, obrázky a texty k jmeninám
Zajímavé internetové odkazy
Nejlepší web stránka

Děkujeme vám za vaši návštěvu.