Tipy na zajímavé weby, internet, počítače, hry

Inspirujte se níže uvedenými odkazy a navštivte jiné zajímavé webové projekty.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Webové html5 hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme webové html5 hry zdarma . Naleznete zde Vaření a smažení, Omalovánky, Strategické onlinovky, Letecké simulátory, Farmářské hry, online html5 hry, Oddechové hry, Karetní hry - solitaire, Holčičí, dívčí hry pro holky, Arkády a plošinovky, Barbie hry, Adventní, vánoční hry, Logické hry, Hannah Montana, Adventury, Střílecí hry, Skákací a hopsací gamesky, Akční gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Auta a závodní, Oblíkačky apod.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Síť, internet, počítače, hry

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha apod.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Klíčová slova: Dopravní značení, Webové html5 hry zdarma, webovky, zdarma, Cestovatelské stránky, Nejlepší online hry zdarma, Vánoční magazín, Obrázky zdarma, Onlinovky - online hry, internet, pro děti, doporučujeme, Nejlepší online hry zdarma

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: internetové domény 1. řádu, měny, vysokoškolské a akademické tituly, země EU, týmy NHL, státy usa, geocaching, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, obecné zkratky, hudební zkratky, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, vojenské hodnosti, úřady a ministerstva apod.

Online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma. Vybírejte z kategorií Logické, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Postřehové, Akční hry a tak podobně.

Informace, internet, počítače, hry

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Online adventní magazín - vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Tak se podívejte Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční přání, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, vánoční zábava, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Brambořík, Ježíš Kristus, Vykrajovátka, Svíčky, Zima, Bůh, Adventní svícen, Santa, Adventní kalendář, Tiskárna, Silvestr, Ježíšek, Smrk, Rostliny, Vídeň, Košíčky, Tichá noc, Keramický adventní věnec, Vánoční pozadí, Lindt, Nový rok, Plzeň, Wallpaper, Striezelmarkt, Monitor, K Tisku, Tisk, Šišky, Rumové řezy, Vánoční punč, Stromeček apod.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v Česku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako zákazové dopravní značení, vodorovné značení, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky apod.

Keywords:Full HD tapety na PC, Prapory českých měst, Biografie známých osobností, hyperlinky, Obrázek Velikonoční blahopřání, zábava, A, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Velikonoční sms přáníčko Krásné Velikonoce, Nejhranější online hry zdarma, linky, Přehled formátů souborů

Tapety na PC zdarma ke stažení - full HD pozadí na PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Tapety na PC zdarma ke stažení. vhodné pro displej, obrazovka počítače, smartphone, počítač, monitor, notebook, tablet, ultrabook, PC, mobilní telefon, phablet a pro operační systémy Windows XP, Lubuntu, macOS, SUSE Linux, Apple iOS (iPhone), Windows NT, Windows Server 2012, FreeBSD, Windows 98, Slackware, Android. Nejlepší pozadí na plochu zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako dopravní prostředky, Velikonoce - velikonoční tapety, psi a štěňátka, vojenské Army tapety a zbraně, sportovní pozadí, vesmír, planety, galaxie, hry a herní wallpapery, jídlo a nápoje, rostliny, příroda, krajina, wallpapery, operační systémy, Windows, 3D a Abstraktní, noční města, adventní a vánoční tapety, zvířata, Roztomilá zvířátka, budovy a stavby, moře, oceány, pláže, letadla. Dostupná rozlišení jsou 1536x2560, 360x720, 360x760, 1200x1920, 375x812, hi res 2560x1920, 1280x854, 1920x1080 Full HD, 1152x864, 412x846, 1800x1440, 1536x864, 2560x2048, 1920x1440, 640x480, 1440x960 atd.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Nejlepší online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme nejlepší online hry zdarma Vybírejte z kategorií Arkády a plošinovky, Akční gamesky, Hry s koňmi, Vaření a smažení, online html5 hry, Barbie hry, Deskovky, Farmářské hry, Auta a závodní, Hannah Montana, Oddechové hry, Sportovní gamesy, Karetní hry - solitaire, Letecké simulátory, Puzzle a skládačky, Adventury, Strategické onlinovky, Vzdělávací a výukové hry, Skákací a hopsací gamesky, Logické hry, Holčičí, dívčí hry pro holky apod.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií školství, psychologie, nápoje, technika, účetnictví, fyzika, politika, cestování, bankovnictví, zločin a právo, literatura, lékařství a medicína, český jazyk, různé, hardware, zkratky, náboženství a křesťanství, software, jídlo, nemoce, matematika, sport, příroda, nástroje atd.

Webové html5 hry zdarma

Zahrajte si webové html5 hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Akční hry, Strategie, Animace, Karetní hry, Postřehové hry, Závody aut, Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Adventury, Logické hry, Sportovní hry, Relaxační hry, Pro dívky, Hry pro děti, Bojové hry, Stolní a deskové hry a tak dále.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Klíčová slova: Webové online testy zdarma, Vlajky amerických států USA, weby, Obrázek modré vajíčko, zdroje informací, Online geografické testy zdarma bez registrace, počítače, Blahopřání, gratulace, tipy, F, Dopravní značky, Přehled vlajek USA

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Obrázky na plochu počítače - full HD tapety na PC zdarma

Máme pro Vás tip! Zkuste Obrázky na plochu počítače. doporučujeme pro smartphone, ultrabook, obrazovka počítače, mobil, displej, počítač, monitor, notebook, PC, mobilní telefon, phablet a pro operační systémy Windows 7, Mac, Java ME, Windows Me, Slackware, Lubuntu, Microsoft Windows Vista, Red Hat Linux, Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows 8, Windows XP. Obrázky na PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovní pozadí, motorky, motocykly, moře, oceány, pláže, adventní a vánoční tapety, letadla, hry a herní wallpapery, květiny, kytky, Velikonoce - velikonoční tapety, hudební tapety, psi a štěňátka, budovy a stavby, Roztomilá zvířátka, noční města, auta, dopravní prostředky, vesmír, planety, galaxie, rostliny, voda a bubliny, operační systémy, Windows, wallpapery. Dostupná rozlišení jsou HD 1280x720, 1536x2048, 375x667, 1280x960, 2560x2048, 750x1334, 1920x1440, 1280x768, 320x568, 2048x1536, 1280x854, 1536x2560, Full HD 1080x1920, 2160x3840, 1152x864, 1080x1800 atd.

World wide web, internet, internet, počítače, hry

Nejhranější online hry zdarma

Zapařte si nejhranější online hry zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Logické, Závodní moto hry, Sportovní, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Postřehové, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako podnikání a podnikatelé, školství, přezdívky, národnost, lékařství, žurnalisté a novináři, záliby, politici, zločin a právo, panovníci, prezidenti, králové a círaři, věda, nadpřirozené osoby, osobnosti, politika, filozofie, herectví, herci a herečky, rodinné vztahy, fikce a fantasy, historie, psychologie, poruchy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, umělci, profese a zaměstnání atd.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Klíčová slova: K, info, Online hry zdarma, Obrázek velikonoční kuře, Seznam přípon a koncovek souborů, pro dospělé, Super online kvízy, Velikonoční omalovánka Velikonoční zajíček, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Biografie známých osobností, Full HD wallpapery ke stažení

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Obrázky na plochu počítače - full HD tapety na PC zdarma

Máme pro Vás tip! Zkuste Obrázky na plochu počítače. doporučujeme pro smartphone, ultrabook, obrazovka počítače, mobil, displej, počítač, monitor, notebook, PC, mobilní telefon, phablet a pro operační systémy Windows 7, Mac, Java ME, Windows Me, Slackware, Lubuntu, Microsoft Windows Vista, Red Hat Linux, Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows 8, Windows XP. Obrázky na PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovní pozadí, motorky, motocykly, moře, oceány, pláže, adventní a vánoční tapety, letadla, hry a herní wallpapery, květiny, kytky, Velikonoce - velikonoční tapety, hudební tapety, psi a štěňátka, budovy a stavby, Roztomilá zvířátka, noční města, auta, dopravní prostředky, vesmír, planety, galaxie, rostliny, voda a bubliny, operační systémy, Windows, wallpapery. Dostupná rozlišení jsou HD 1280x720, 1536x2048, 375x667, 1280x960, 2560x2048, 750x1334, 1920x1440, 1280x768, 320x568, 2048x1536, 1280x854, 1536x2560, Full HD 1080x1920, 2160x3840, 1152x864, 1080x1800 atd.

Náš tip, internet, počítače, hry

Biografie známých osobností - online biografie, životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Biografie známých osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, herci a herečky, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Antropolog, Historik, Malíř, Američan, Česká královna, Nobelova cena, Filozof, Nežijící, Starověký Egypt, Ital, New York Rangers, Žhavé výstřely, Diplomat, Válka, Prezident USA, Rock ‚n‘ Roll, Vojáci, Maršál, Komunista, Pop, Překladatel, Novinář, AIDS, Exilový prezident, Olympijští vítězové, Hejtmani, Němci, Vůdce, Křesťanství, Dallas Stars, Hokejisté, Francouz, Francie, Sebevražda, Egypt, Zavražděn apod.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: polských vojvodství, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí atd.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Přehled formátů souborů

Rozsáhlý Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak otevřít, v čem spustit, čím prohlížet, čím zobrazit, jak převést, jak importovat, v čem upravit, jak konvertovat, jak exportovat, jak spustit, kterak editovat soubory těchto typů: grafiku, dokumenty, písma, fonty, internet a web, obrazy disků, spustitelné soubory, koncovky souborů, hudební audio soubory, konfigurační soubory, komprimace dat, systémové soubory, šablony dokumentů apod.

Klíčová slova: webové stránky, Webové html5 hry zdarma, internetové stránky, Onlinovky zdarma, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Istanbul, zajímavosti, zadarmo, Slovník pojmů Co je to?, Slovník pojmů Co je to?, Nejhranější online hry zdarma, Online testy zdarma bez registrace, Full-hd wallpapery, obrázky na plochu Windows, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Jak vařit slepici: Novomanžel se ptá sve ženy: "Proč už půl hodiny držíš tu slepici za krk?" "Vařim!" "A to takhle ? "No, vždyt tady se píše: Slepici půl hodiny mírně dusíme."

Ronald Reagan se setkal s Gustávem Husákem. Bylo to v době, kdy se jak v USA, tak v Československu připravovaly prezidentské volby. "Ja vím, že asi patnáct miliónů voličů bude proti mně," povídá Reagan. "Ale i tak mě zvolí." "Zrovna jako u nás!" zvolal Husák.

Víte, kdy naposledy kuře pípne? V obchodě u pokladny.

Další odkazy:

Jakarta
Naše tipy na užitečné weby
Vtipná velikonoční textová přáníčka
Odkazy na užitečné webové stránky
Přání k svátku
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Velikonoční wallpaper s dekorací
Odkazy na partnerské weby
Tapeta Ježíš na plochu
Partnerské internetové stránky
Velikonoční textová blahopřání

Děkujeme vám za vaši návštěvu.