Partnerské weby, internet, počítače, hry

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Frky, černý humor, vtípky, vtipy, fóry, ftipy

Chcete se pobavit? Frky, černý humor, vtípky, vtipy, fóry, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, vtipné hádanky, vtipné básničky, frky o zvířatech, vtipné citáty, černý humor, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, murphyho zákony, kameňáky, poslední věty před smrtí apod.

Onlinovky zdarma

Zapařte si onlinovky zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Střílecí hry, Vzdělávací a výukové hry, Barbie hry, Adventní, vánoční hry, Omalovánky, Letecké simulátory, Deskovky, online html5 hry, Skákací a hopsací gamesky, Karetní hry - solitaire, Hannah Montana, Oblíkačky, Puzzle a skládačky, Hry s koňmi, Oddechové hry, Sportovní gamesy, Vaření a smažení, Farmářské hry, Adventury, Strategické onlinovky, Auta a závodní apod.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dodatkové tabulky, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, zahraniční značky apod.

Informace, internet, počítače, hry

Online biografie, životopisy osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak vyzkoušejte Online biografie, životopisy osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako významné osobnosti, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Nobelova cena, Upálen, Žhavé výstřely, Prezident, Pittsburgh Penguins, Sochař, New York Rangers, Československo, Diplomat, Exilový prezident, Miliardáři, Zpěvačky, Rakousko-Uhersko, Protektorát, Češi, Avangard Omsk, Dabérka, Český slavík, Hokej, Zpěvačka, Politik, Olympiáda, Křesťanství, Teolog, Brno, Kněz, Čeští králové, Miliardář, První republika, Angličané, Státník, Manýrismus, ČSSD, Vůdce, Dallas Stars, Prezidenti apod.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Klíčová slova: multimédia, Onlinovky zdarma, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, odkazy, Velikonoční obrázek kropenatá vajíčka, Online testy zdarma, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Dopravní značení, Programování v Turbo Pascalu, Delphi, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, zajímavosti, Tapety na PC, volný čas

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Obrázky ke stažení - tapety na PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Obrázky ke stažení. doporučujeme pro mobil, notebook, tablet, počítač, smartphone, monitor, ultrabook, mobilní telefon, PC, displej, obrazovka počítače a pro operační systémy Chrome OS, Android, Linux Xubuntu, Mac, Linux Ubuntu, Slackware, Red Hat Linux, Linux Fedora, OSX, Windows Server 2012, Linux Mint. Full HD wallpapers na PC z kategorií free wallpapers, armáda, válka, zbraně, širokoúhlé Full HD widescreen, vesmír, kosmos, oceán, moře, pláže, Formule 1, tenisté a tenistky, zvířata, ptáci, Rally, závody aut, flóra, stromy, nature - příroda, velkoměsta a noční život, fraktály, motorky, fantasy, sportovní a závodní auta, sportovní wallpapery. Stahujte v rozlišení 1600x2560, 1080x1800, 1280x768, 1200x1920, 2048x1536, 3200x1800, 1920x1440, 1440x900, 800x600, 1366x768, 1152x1920, 1600x900, 4800x1200, 1920x1200, 1152x768, 2048x1080 atd.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, okresy České republiky, geocaching, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva, firmy a společnosti, státy usa, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, země EU, zkratky krajů České republiky, týmy NHL, měny, internetové domény 1. řádu apod.

World wide web, internet, internet, počítače, hry

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Online web Hry zdarma bez registrace

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online web Hry zdarma bez registrace . V této jedinečné sbírce naleznete Karetní, Stolní hry a deskovky, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy, Velikonoční hry, Závodní, Strategie, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Vánoční online hry, parkování - parkovačky, Klasické, Střílečky, Sportovní a podobně.

Keywords:Online hry zdarma, Online životopisy, biografie slavných osobností, weby, hyperlinky, Vlajka Hondurasu, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, odkaz, zábava, Grunge rock music, pro dospělé, webové stránky, zdroje informací

Online životopisy, biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom se podívejte Online životopisy, biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Filozof, KSČ, Protektorát, Stoletá válka, Američané, Historik, Komunisté, Podnikatelé, Vojáci, Prezident USA, Archivář, Voják, Olympijští vítězové, Prezidenti USA, Kněz, Dramatik, Svatý, Životopis, Američan, Podnikatel, Zpěvák, Kladno, Češi, Producent, Miliardář, HIV pozitivní, Egypt, Závodník, Prezidenti, Brno, Prezident, Křesťanství, AIDS, Ministr, Rakousko-Uhersko, Trest smrti apod.

Super online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme super online hry zdarma. Naleznete zde Postřehové, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Karetní hry, Logické, Bojové gamesy, Akční hry, Sportovní a tak podobně.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: politika, zkratky, náboženství a křesťanství, hardware, filozofie, lékařství a medicína, nástroje, cestování, chemie, materiály, fyzika, literatura, matematika, příroda, latina, nemoce, počítače, věda, software, účetnictví, technika, sport, jídlo, internet atd.

Náš tip, internet, počítače, hry

Hry pro kluky

Doporučujeme hry pro kluky Vybírejte z kategorií Holčičí, dívčí hry pro holky, Oddechové hry, online html5 hry, Vaření a smažení, Vzdělávací a výukové hry, Adventní, vánoční hry, Karetní hry - solitaire, Arkády a plošinovky, Puzzle a skládačky, Hry s koňmi, Akční gamesky, Letecké simulátory, Oblíkačky, Farmářské hry, Auta a závodní, Logické hry, Skákací a hopsací gamesky, Barbie hry, Hannah Montana, Adventury, Sportovní gamesy apod.

Obrázky, kliparty

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky, kliparty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako nástroje a přístroje, hmyz, ženy a dívky, náboženství, muži, hudba, zvířata, květiny, mapy, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, věda, halloween, ptáci, nápoje, ovoce, stavby, přístroje, láska, Velikonoce, velikonoční kliparty, sport, auta, smajlíci a emotikony atd.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Obrázky ke stažení, Obrázek košík s vajíčky, Seznam souborových přípon, Přehled formátů souborů, Online adventní magazín, Tapety sport na plochu, zadarmo, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, internetové stránky, Obrázky ke stažení

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: země EU, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky, firmy a společnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, obecné zkratky, mezinárodní organizace, měny, politické strany a hnutí, týmy NHL, státy usa apod.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Klíčová slova: info, kuriozity, Obrázky vlajek států světa, Blahopřání k sňatku, narozeninová přání, vánoční blahopřání, Vlajky jednotlivých států USA, počítače, Nejhranější online testy a kvízy, Velikonoční obrázky zdarma ke stažení, Obrázky, kliparty, Tapety do mobilu, Online adventní magazín

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: země EU, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky, firmy a společnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, obecné zkratky, mezinárodní organizace, měny, politické strany a hnutí, týmy NHL, státy usa apod.

Síť, internet, počítače, hry

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak otevřít, jak převést, jak importovat, kterak editovat, jak přehrát, čím prohlížet, čím zobrazit, v čem upravit, jak spustit, jak konvertovat, jak vytvořit následující typy souborů: hudební audio soubory, komprimace dat, obrazy disků, konfigurační soubory, systémové soubory, koncovky souborů, internet a web, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, dokumenty, video soubory apod.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Hry pro dívky online

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme hry pro dívky online . Naleznete zde Karetní, Sportovní, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Strategie, Logické, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Střílečky, Klasické, Oddechové, Závodní, Velikonoční hry a podobně.

Klíčová slova: Dopravní značky, V, Vlajky amerických států USA, pro děti, Super online hry zdarma, Obrázky k jmeninám, zeměpis, Státní vlaječky, prapory, doporučujeme, výukové pomůcky, tipy, Online web Hry zdarma bez registrace, Lithuania, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Klaus: Klaus přijde do nebe společně s Putinem a Bushem. Sedí tam svatý Petr a ptá se: "Ty jsi kdo"? "Já jsem Bush, prezident USA." "Sedni si po mojí pravici! A ty?" "Putin, prezident Ruska!" "Dobře, sedni si po mojí levici!" "A ty jsi kdo?" ptá se Klause. "Já jsem prezident Česka - profesor Klaus a jak vidím, sedíš mi na stoličce!"

Když Pražákům na horách místní horal řekne, že bude bouřka, tak opravdu bude. A je celkem jedno, co na to říká jejich iPhone.

„Jak zjistíte,“ vyptával se jistý český politik odborníka, „že někdo , kdo vypadá úplně normálně, je úplně normální blbec?“ „Pro takový účel máme speciální otázky.“ „Například?“ „Horolezec Braun dvakrát vystupoval na Mont Blanc. Při jednom z těchto výstupů spadl a zahynul. Při kterém?“ „Ale doktore, jak to má ten blbec vědět, když se třeba nezajímá o horolezectví?“

Další odkazy:

Velikonoční omalovánka vejce k vytištění
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Prodej, inzerce, bazar
Partnerské internetové stránky
Geography and flags
Zajímavé webové stránky
Oranžová vajíčka na obrázku
Odkazy na užitečné webové stránky
Velikonoční přáníčko
Tipy na Partnerské weby
Stavil se tu zajíček!

Děkujeme vám za vaši návštěvu.